TEA JA TOIMETA nr 50 Pidu! Pidu! Pidu! Teoreetilisi lähtekohti ja praktilisi soovitusi pidude korraldamiseks lasteaias

6.00 (sis. KM)

Autor(id): Juta Luuri, Maaja Mänd, Eva Tulvi, Sirje Almann, Kaire Kollom, Heddi Reinsalu
Toimetanud: Riina Tobias
Ilmumisaasta: 2022
Köide: PK
Lehekülgi: 40 lk.
Kaal: 130 gr.
Formaat: A4
ISBN: 2228-3048
Lisamisaeg: 03.11.2022.a.

Kirjeldus

Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta. (Juhan Liiv)

Tea & Toimeta on jõudnud olulise verstapostini – 32 aasta jooksul on ilmunud 50 numbrit. Selle teadmisega hakkasime uut numbrit ette valmistama. Ilmnes, et lisaks nummerdatud kogumikele, mida tõesti on 50, on ilmunud Tea & Toimeta nimega ka seitse raamatut.

Otsustasime koostada juubelinumbri, milles vaatame tagasi Tea & Toimeta algusaastatele ning kõikidele järgnevatele väljaannetele. Nii leiabki lugeja sellest numbrist Tea & Toimeta loojate Sirje Almanni, Juta Luuri, Maaja Männi ning Eva Tulvi meenutused kogumiku kujunemisloost ning temaatilise ülevaate seniilmunud Tea & Toimeta numbritest.

Et 50 on ilus number, mida kindlasti tasub tähistada, siis kogumiku teine pool keskendub pidupäevadele. Lasteaias (aga ka kodus) korraldatud peod võivad olla väga erineva fookusega: muusika, etendused, mäng, sport jne. Lasteaia ja kooli muusikaõpetaja ning tulevaste muusikaõpetajate õppejõud Heddi Reinsalu tutvustab kogumikus muusikapidude teoreetilisi seisukohti ning on lasteaiaõpetajate abiga kokku kogunud väga erineva teema, fookuse ja ülesehitusega peokavasid, mida saab vastavalt vajadustele ja sihtrühmale kohandada.

Usume, et iga lugeja leiab kogumikust nii äratundmisrõõmu, uut avastamist kui ka pidulusti!

Toimetuse kolleegium
Lii Lilleoja, Kerstin Kööp, Kaire Kollom

 

Lisainfo

Mõõtmed 0.7 × 0.7 × 0.7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TEA JA TOIMETA nr 50 Pidu! Pidu! Pidu! Teoreetilisi lähtekohti ja praktilisi soovitusi pidude korraldamiseks lasteaias”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top