TEA ja TOIMETA nr.44

6.00 (sis. KM)

Autor(id): Kai Kuuspalu
Toimetanud: Ele Jaagusoo
Ilmumisaasta: 2018
Köide: PK
Lehekülgi: 48 lk.
Kaal: 160 gr.
Formaat: A4
ISBN: 2228-3048
Lisamisaeg: 24.09.2018.a.
Kategooria:

Kirjeldus

Käesolev Tea ja Toimeta väljaanne on 44. kogumik, mis on ilmunud eesmärgiga toetada lasteaiaõpetajaid lapse arengu kujundamisel ning õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimisel lasteaias, tutvustada õpetajate praktilisi kogemusi ja pakkuda nõuandeid lapsevanematele.
Kogumik annab ülevaate, millised on teoreetilised alused ja praktilised võimalused, et eelkooliealistest lastest kujundada üksteisega arvestavaid liiklejaid, kellel on ohutu liiklemise harjumused, oskus tajuda liikluskeskkonda ning teadmised ja oskused, mis toetavad nende endi ja teiste liiklejate toimetulekut ning ohutust mitmesugustes liiklusolukordades.
Esimeses osas on esitatud ülevaade liikluskasvatuse lähtealustest ja läbiviimise võimalustest koolieelses eas lastega. Õpetajatele tutvustatakse ka võimalusi ja materjale liiklusteemade lõimimiseks igapäevastesse õppe- ja kasvatustegevustesse. Teises osas on esitatud ülevaade, mis iseloomustab eelkooliealist last liiklejana, materjal annab mitmesugust infot ka vanemate juhendamiseks. Kolmas osa koosneb praktikute näidetest, kuidas on liikluskasvatuse tegevusi lasteaedades rakendatud ja mida valdkonna üliõpilastöödes uuritud.

Häid ideid soovides
Tea ja Toimeta toimetuskolleegium
Tiia Õun, Lii Lilleoja ja Kerstin Kööp

Lisainfo

Mõõtmed 0.7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TEA ja TOIMETA nr.44”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top