TÄHELOOD LOOMADEST

7.00 (sis. KM)

 

Nuputamist ja tegutsemislusti eelkooliealiste lastega
Autor(id): Mirjam Prints
Toimetanud: Nele Otto
Illustreerinud: Mirjam Prints
Ilmumisaasta: 2018
Köide: PK
Lehekülgi: 72 lk.
Kaal: 250 gr.
Formaat: A4
ISBN: 978-9949-492-89-3
Lisamisaeg: 08.08.2018.a.

Kirjeldus

Eelkooliealistele ja algklassilastele mõeldud töö- ja juturaamat „Tähelood loomadest“ on suurepärane algus, kuidas õpetada lastele võimalikult lihtsalt ja mänguliselt häälikuid ja tähti. Seda kõike põnevate muinasjuttude kaasabil.
Iga muinasjutt sisaldab endas rohkelt õpitavat häälikut, et selgeks saaks tähe kõla. Et kõla seostuks tähe kujuga, on juurde joonistatud pildile peidetud täht, mida lapsed saavad otsida ja värvida.
Iga muinasjutt on koostatud nii, et lisaks lugemisoskusele areneks ka mudilase üldpädevused, loodusteadustealased pädevused ning armastus looduse ja loomade vastu.
Lisaks muinasjuttudele on autor loonud hulga ülesandeid, millega on võimalik üksi või rühmas õpitut kinnistada.
Raamatus on pakutud õpetajatele palju erinevaid ideesid, kuidas häälikut harjutada mängides või läbi käeliste tegevuste. Oluline on, et lapsed ei peaks istuma igavledes laua taga, vaid saavad liikuda ja samal ajal õppida, mis teeb selle raamatu eriti vajalikuks ja märkimisväärseks õppematerjaliks.
Ükskõik, kas see raamat on töövahendiks õpetajale või abimeheks lapsevanemale, on lastel läbi loomingulise tegevuse ja häälikute pideva kordamise lihtsam omandada tähti ja õppida armastama lugemist.

Lisainfo

Mõõtmed 0.8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TÄHELOOD LOOMADEST”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top