Poisist meheks. Meheks sirgumise okkaline tee.

25.00 (sis. KM)

Autor(id): Toivo Niiberg
Toimetanud: Ele Jaagusoo
Ilmumisaasta: 2022
Köide: PK
Lehekülgi: 264 lk.
Kaal: 400 gr.
Formaat: B5
ISBN: 978-9916-620-12-0
Lisamisaeg: 21.12.2021.a.
Vaata teemakohast weebinari siit: https://www.youtube.com/channel/UCcoU5TpH-z96S6TtAe-BKLQ

Kirjeldus

Raamatus „Poisist meheks“ käsitletakse järgmiseid teemasid: kodu ja vanemate mõju poisi iseloomu ning soorolli kujundamisele; poiste kasvamine ja arenemine; hirmud ja teised emotsionaalsed probleemid; mängu, õppimise ja teiste toimingute eripära; teismeeakriis ja poiste levinumad käitumishäired; põgusalt peatutakse ka hüperaktiivsusel ja autismil; poiste seksuaalne käitumine; noorukiea hullused ja hellused; toimetulek ja enesekehtestamine; mehelikkus ja selle kujunemine; poisid ja arvuti ning nutisõltuvus; isaks küpsemine ning olemine.

Eesti oludes on poisist meheks saamine küllaltki raske, sest igat teist poissi kasvatab ema üksinda ja isa on kusagile kaotsi läinud. Ehk suurendab see raamat veidikenegi ka isaks olemise väärtust ja väärikust. Õnneks on meie tänavapildis märgata üha rohkem noori isasid oma lastega jalutamas, mängimas, muuseume külastamas ja sportimas. Üha rohkem isasid ei häbene isaduspuhkust võtta, et anda abikaasale võimalust jätkata haridusteed või edendada ametialast karjääri.

Raamatu autor Toivo Niiberg on töötanud 45 aastat õpetajana ja nõustanud ligi 25 aastat teismelisi ja nende peresid. Ta loodab, et tulevikus sirguvad poistest senisest väärikamad mehed ja isad.

Vaata teemakohast weebiseminari siit: https://www.youtube.com/channel/UCcoU5TpH-z96S6TtAe-BKLQ

 

Lisainfo

Mõõtmed 24 × 17 × 1.5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Poisist meheks. Meheks sirgumise okkaline tee.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top