PILLERPALLID

12.00 (sis. KM)

Õpetlikud ja mängulised tegevused mudilastele
Autor(id): Vilve Aavik-Vadi
Toimetanud: Ele Jaagusoo
Illustreerinud: Vilve Aavik-Vadi
Ilmumisaasta: 2020
Köide: PK
Lehekülgi: 84 lk.
Kaal: 300 gr.
Formaat: A4
ISBN: 978-9949-492-96-1
Lisamisaeg: 15.05.2020.a.

Kirjeldus

Pillerpallid on üks lõbus seltskond lasteaialapsi, kellel on hirmsasti vedanud – nende õpetajaks trehvas Vilve Aavik-Vadi, kes lausa kiirgab soojust ja sära ning pakatab vahvatest mõtetest, mida kõike mudilastega koos ette võtta. Meil on samuti õnne, kuna paljud juba läbi proovitud põnevad toimetused on nüüd kogutud selle raamatu kaante vahele pakkumaks inspiratsiooni ka teistele lasteaiaõpetajatele ja väikeste põnnide vanematele.
Siit leiab lihtsasti teostatavaid mõtteid, kuidas päevi laste jaoks huvitavaks ja õpetlikuks muuta ning igapäevastest askeldustest harivad ja unustamatud elamused välja võluda. Muuhulgas avastatakse, et puud oskavad rääkida ja porilombid võivad värskendavalt mõjuda, filosofeeritakse sallivuse ning tänulikkuse üle, sorteeritakse prügi, mütatakse metsas. Ka jõukohased tööd saavad läbi mängu tehtud ning viisakusreeglid kinnistatud. Selliste esmapilgul tüütute toimingutega nagu lõunaunne sättimine ja söömine tehakse samuti imet – järgides väikseid nippe võivad need päeva oodatumateks hetkedeks muutuda!
Südamlikud lood sobivad lisaks ideede ammutamisele oma muheda huumori ja paraja pikkusega ka lastele ette lugemiseks. Täiskasvanud saavad muiata ja lapsed kinnitust, et lasteaed on üks mõnus koht. Autori enda joonistatud lustlikud pildid pillerpallide tegemistest sobivad väikestele kunstnikele suurepäraselt värvimiseks, täiskasvanutele meenutavad aga elavalt, et pole midagi väärtuslikumat lastega koos veedetud hetkedest ning ehedatest emotsioonidest.

Lisainfo

Mõõtmed 0.9 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PILLERPALLID”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top