IDA-FRIISI VERI

1.00 (sis. KM)

Autor(id): Klaus-Peter Wolf
Toimetanud: Anu Stolovits
Tõlkinud: Piret Pääsuke
Ilmumisaasta: 2014
Köide: PK
Lehekülgi: 258 lk.
Kaal: 400 gr.
Formaat: A5
ISBN: 978-9949-492-41-1
Lisamisaeg: 17.04.2014.a.
Kategooria:

Kirjeldus

Ühel hommikul leiab Ida-Friisimaa kriminaalkomissar Ann Kathrin Klaasen oma kodu ukse tagant laiba. Selgub, et vana naine pole surnud loomulikul teel,
kuigi surmatunnistusel seisab „südame seiskumine”. Kohe juhtumi uurimise alguses saabuvad vihjed kurjategija järgmisest ohvrist. Ilmselt on Klaasen tõmmatud mängu, mille reegleid ta veel ei tunne. Põhjamere rannikul, kus tavaliselt suvitajad rahulikult jalutavad, algab kihutamine elu ja surma peale.

Klaus-Peter Wolfile on iseloomulik hämmastav loovus, ammendamatu energia ja julged meetodid oma raamatute jaoks materjali kogumisel: ta on olnud mootorratturite jõugu liige ning asutanud naistevahendamise firma, et tundma õppida miljööd ja saavutada oma tekstides elulähedus.
Tema kirjanduslik kreedo on maksimaalne tõepärasus: ladusad dialoogid ja usutavad karakterid, põnevuse loomine, reaalsuse ja fiktsiooni meisterlik sidumine. Wolf on tõeline rahvakirjanik – edu on toonud talle lugejate poolehoid, mitte kriitikute tunnustus või reklaamikampaaniad.

Linda Jahilo, Kirjandusfestivali Prima Vista korraldustoimkonna liige

Klaus-Peter Wolf (sünd. 1954) elab Põhjamere äärses Nordenis, mis on Ida-Friisi krimisarja tegevuspaik. Aastatel 2007–2014 on sarjas ilmunud 8 romaani (praegu hoiate käes selle sarja kõige menukamat – teist osa), neis kõigis juhib juurdlust komissar Ann Kathrin Klaasen.

Eesti lugejale ei ole Wolf tundmatu autor, tema teostest on varem ilmunud eelkõige noortele mõeldud “Rock’n’roll ja ridamaja” (1990), “Purgiõlu ja frikadellid” (2003) ja “Nohik” (2011)

Lisainfo

Mõõtmed 2.3 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “IDA-FRIISI VERI”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top