Lühinäidendid mängimiseks lasteaias ja kodus

14.00 (sis. KM)

Lühinäidendid mängimiseks lasteaias ja kodus
Autor(id): Karin Tuvikene
Toimetanud: Triinu-Mari Vorp
Ilmumisaasta: 2022
Köide: PK
Lehekülgi: 64 lk.
Kaal: 150 gr.
Formaat: A5
ISBN: 978-9916-620-15-1
Lisamisaeg: 26.01.2022.a.

Kirjeldus

Lühinäidendid on abiks nii lasteaias õpetajatele kui ka kodus lapsevanematele, et luua lastele mitmekesised arenguvõimalused. Kõige tähtsam on väike näitleja, kelle töövahendiks on tema keha, hääl, emotsioonid ja miimika. Teater on kõige võimalusterohkem mängumaa ja põnev loometöö lastele, õpetajatele, vanematele. Etendust luues arenetakse, kasvatakse ja küpsetakse.

Lühinäidendite ideed ja teemaring käsitlevad lapsi huvitavaid elunähtusi. Loomulikult on näidendi sündmustes võimaluse korral ka huumor. Põnevad kostüümid toetavad etendust ja muusika lisab emotsioone. Laval olla on lahe. Proovidest kujuneb kõiki osalisi rahuldav teatrikogemus, neid on tore teha. Lapsel täieneb sõnavara ja kujunevad väärtushinnangud. Lühinäidendit lavastades saab läbi arutada tegelaste käitumise, hääletooni jne.

Selle raamatu näidendeid saab mängida väheste vahenditega ja seepärast ei nõua lavastusmäng täiskasvanutelt erilist ettevalmistusaega. Õpetaja ja lapsevanema ülesandeks jääb lapsi mängima ergutada ja tagasihoidlikumaid innustada. Ühtsuses peitub jõud.

Head pealehakkamist!

Lisainfo

Mõõtmed 21.0 × 14.5 × 0.8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lühinäidendid mängimiseks lasteaias ja kodus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top