Kured läevad…

2.00 (sis. KM)

Laost otsas

Autor(id): Elve Kukk, Elina Veering
Toimetanud: Ele Ainsoo
Ilmumisaasta: 2009
Köide: PK
Lehekülgi: 64 lk.
Kaal: 390 gr.
Formaat: A5
ISBN: 978-9949-441-63-1
Lisamisaeg: 14.11.2011.a.

Laost otsas

Kirjeldus

Teematerviklikud õpimapid koosnevad algklassidele mõeldud töölehtede komplektidest. Esimesena leiavad sügisel käsitlemist rändlinnud (luiged, haned ja kured, vastavalt siis I, II ja III klassile).

Töölehtede komplekt on nüüdisaegne õppematerjal, kus üks teema on eri õppeainete kaudu seotud üheks tervikuks. Keskseks aineks on loodusõpetus. Selles aines käsiletav teema kinnistatakse lugemispaladega, keeleharjutustega, töötatakse läbi arvutamisel, kujutatakse käelise tegevuse kaudu, kasutatakse luuletuste ja laulude õppimisel, elatakse uuesti läbi dramatiseerimisel ja mängudes.
Töölehtede abil saavutatakse märkamatu ainetevaheline integratsioon läbivate teemade, temaatiliste rõhuasetuste ja õppeülesannete abil.

Materjal arvestab riiklikus õppekavas sätestatud õppe- ja kasvatustegevuse eesmärke, võimaldab rakendada individuaalset, paaris- ja rühmatööd, valida õpilase võimetele vastav ülesanne. Lehtedel olevad tööjuhised arendavad oskust iseseisvalt juhendi järgi tegutseda. Enesekontrolliks on head iga töölehe juurde kuuluvad kontrollkaardid, mis lihtsustavad ka õpetaja tööd, pannes samas lapse
tähelepanelikult enda tehtut kontrollima ja selle raskusastmele hinnangut andma.

Töölehtede komplekt sobib lisamaterjaliks koolides kasutusel olevate õppematerjalide juurde.

Lisainfo

Mõõtmed 0.8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kured läevad…”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top