Armuteener

1.00 (sis. KM)

Autor(id): Julia Franck
Toimetanud: Anu Stolovitš
Tõlkinud: Piret Pääsuke
Ilmumisaasta: 2011
Köide: PK
Lehekülgi: 238 lk.
Kaal: 350 gr.
Formaat: A5
ISBN: 978-9949-441-88-4
Lisamisaeg: 01.10.2012.a.
Kategooria:

Kirjeldus

Kui Beyla oma keldrikorterist Berliinis tänavale astub, näeb ta üht punast autot startimas. Ja selle kõrval oma majanaabrit Charlottet, kes ehmatusega trammi rataste ette hüppab. Charlotte matustel usub Beyla, et tunneb ära punase auto juhi.

See, mida Julia Franck nendest alguspiltidest arendab, on armastuskolmnurk kahele. Beyla elab edasi Charlotte elu: kolib tema vabaks jäänud korterisse, võõrustab Charlottele külla tulnud meest ja armub kui merehädaline Albertisse, kelle klaverimäng läbi tagahoovi temani tungib. Beyla soovid täituvad – ta naudib ootamatut õnne ja väljasõite Alberti punase autoga. Kuni kallim hakkab veidralt erootilisi lugusid jutustama ja Beyla ei oska arvata, kas need on ikka ainult mehe fantaasiavili.

Julia Franck (sünd 1970) on tänapäeva omanäolisemaid saksa kirjanikke, kes peale omaenda kireva elukäigu detailide põimimisele loomingusse kasutab väga rikast ja ilmekat keelepruuki. Tema loomingut on tunnustatud mitmete kirjandusauhindadega, 2007 avaldatud romaan „Die Mittagsfrau” (Keskpäevanaine, eesti k 2009) pälvis saksa maineikama auhinna Deutscher Buchpreis ja on tõlgitud rohkem kui 30sse keelde.

Lisainfo

Mõõtmed 2.2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Armuteener”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top