Eesti spordi aastaraamat 2010

3.20 (sis. KM)

Autor(id): Sirje Lund
Toimetanud: Kairit Henno
Ilmumisaasta: 2011
Köide: KK
Lehekülgi: 464 lk.
Kaal: 890 gr.
Formaat: A5
ISBN: 1406-6998
Lisamisaeg: 01.10.2012.a.
Kategooria:

Kirjeldus

Enam kui sada tiitlivõistluste medalit – see on meie sportlaste tulemus 2010. aastal. Säravamate autasude võitjad, vehklemise maailmameistrivõistlustel Pariisis kuldmedali võitnud Nikolai Novosjolov ja Vancouveri olümpiamängudel hõbemedali saavutanud Kristina Šmigun-Vähi, valiti ka Eesti aasta parimateks sportlasteks.

“Eesti spordi aastaraamatus 2010” on endiselt kõige olulisemad Eesti meistrivõistlused täiskasvanute, juunioride ja noorte vanuseklassides, Eesti karikavõitjad, maavõistlused ja sõpruskohtumised, alaliitude poolt kodus korraldatud rahvusvahelised võistlused. Raamatus on kirjas kõigi meie sportlaste tulemused olümpiamängudel, rahvusvahelistel tiitli- ja karikavõistlustel.

Numbriliselt võrreldavatel aladel (laskmine, ammulaskmine, kergejõustik, ujumine, tõstesport jt) on lisatud edetabelid ja rekordiparandused. Pallimängualade pikast võistlusperioodist enne medalimänge saab ülevaate turniiritabelitest.
„Aastaring 2010” võtab lühidalt kokku olümpiakomitee, kultuuriministeeriumi ja spordialaliitude tegevuse. Eelmistes spordiaastaraamatutes aastaringis kajastunud võistluste tulemused on selguse mõttes viidud vastava ala lõppu.
„Eesti spordi aastaraamatu 2010” värvitrükipoognale on valitud 20 tunnustatud sportlast, treenerit, sporditegelast.

Lisainfo

Mõõtmed 3.0 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eesti spordi aastaraamat 2010”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top