Eesti spordi aastaraamat 2000

3.20 (sis. KM)

Autor(id): Juhan Maidlo
Ilmumisaasta: 2001
Köide: KK
Lehekülgi: 444 lk.
Kaal: 719 gr.
Formaat: A5
ISBN: 1406-6998
Lisamisaeg: 22.05.2009.a.
Kategooria:

Kirjeldus

Eesti spordis pole palju traditsioone, mille iga võib mõõta 80 aastaga. Üheks neist on aastaraamatute väljaandmine, mida suutsid ajutiselt peatada vaid sõda ja sõjajärgsed aastad. Spordi aastaraamatuis on jäädvustatud Eesti spordi ajalugu, oluline osa meie rikkalikust kultuuriloost.

Trükist ilmus “Eesti spordi aastaraamat 2000”, mis koondab kaante vahele pea kõik mullu spordis toimunu. Raamatu juhatab sisse Eesti spordistrateegiat kirjeldav ja esimesi tulemusi analüüsiv kirjutis. Järgneb kronoloogiline ülevaade olümpia-aasta silmapaistvamatest kordaminekutest.

Väljaande statistikaosa kajastab enam kui 60 Eesti populaarsemat spordiala. Ära on toodud Eesti meistrivõistluste medaliomanikud täiskasvanute, juunioride ja kahes noorteklassis. Nimedes (ca 15 000) ja numbrites on jäädvustatud meie sportlaste osavõtt olümpiamängudest, maailma- ning Euroopa meistri- ja karikavõistlustest, samuti Eesti rahvuskoondiste maavõistlused ja olulisemad rahvusvahelised jõuproovid koondiste tasemel, Eesti rekordite püstitused 2000. aastal ning edetabelid numbriliselt võrreldavatel aladel. Rohkem kui 450-leheküljelist trükist kaunistab värvipiltidega lisapoogen 2000. aasta edukamatest.

Lisainfo

Mõõtmed 2.8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eesti spordi aastaraamat 2000”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top