TEA ja TOIMETA nr. 43

6.00 (sis. KM)

Puitmaterjali kasutamine õppe- ja kasvatustegevustes 5-7 aastaste lastega
Autor(id): Kristiina Jurken
Toimetanud: Ele Jaagusoo
Ilmumisaasta: 2018
Köide: PK
Lehekülgi: 36 lk.
Kaal: 150 gr.
Formaat: A4
ISBN: 2228-3048
Lisamisaeg: 07.02.2018.a.

Kirjeldus

Käesolev Tea ja Toimeta kogumik on 43. väljaanne sarjast, mille eesmärk on toetada lasteaiaõpetajaid lapse arengu kujundamisel ning õppe- ja kasvatustegevuse läbiviimisel, tutvustada õpetajatele oma praktilisi kogemusi ja pakkuda nõuandeid lapsevanematele.
Kristiina Jurken on esitanud ülevaate puitmaterjali kasutamise võimalustest õppe- ja kasvatustegevustes 5–7aastaste lastega. Puitmaterjali kasutamine lasteaia lõimitud tegevustes toetab laste loovust, pakub lastele võimaluse meisterdamiseks ning toetab tööharjumuste kujunemist. Lastele saavad selgeks tööriistade nimetused ja õiged töövõtted. Tööprotsess pakub eduelamust.
Kindlasti on lasteaia õppe- ja kasvatustegevuses omaette väärtuseks puidu kui loodusliku materjali kasutamine. Puidutööd on valitud põhimõttel, et 5–7aastased lapsed saaksid nendega hakkama. Töid saab muuta lapse vanust ja võimeid arvestades kas lihtsamaks või keerulisemaks. Täiskasvanu ülesanne on pakkuda lastele sobivat turvalist keskkonda ja töövahendeid, panna paika reeglid, aidata tööd kavandada ja innustada lapsi meisterdamisel.

Head meisterdamist soovides
Tea ja Toimeta toimetuskolleegium
Tiia Õun, Lii Lilleoja ja Kerstin Kööp

Lisainfo

Mõõtmed 0.6 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TEA ja TOIMETA nr. 43”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top