Mäeotsa lood

5.00 (sis. KM)

Autor(id): Eda Miljand, Retsenseerinud: Kairi Hennok, Kristel Lempu
Toimetanud: Ele Jaagusoo
Illustreerinud: Helve Huttunen
Ilmumisaasta: 2016
Köide: KK
Lehekülgi: 48 lk.
Kaal: 550 gr.
Formaat: A4
ISBN: 978-9949-492-58-9
Lisamisaeg: 05.01.2016.a.

Kirjeldus

„Mäeotsa lood” ja selle juurde kuuluv tegelusvihik moodustavad kokku komplekti, mis on mõeldud eelkõige lasteaialastele ja noorematele kooliõpilastele. Lood sobivad unejutuna kuulamiseks, hommikuringis arutlemiseks, koolitunnis lugemiseks või abiõppes kasutamiseks. Tegelusvihiku ülesandeid saab lapsevanema või õpetaja juhendamisel kasutada nii lasteaia ja algkooli õppetegevustes kui ka kodus.
Lood sobivad kuulamiseks ja lugemiseks kõigile, kes tahavad kaasa mõelda ning luua endale kuuldust kauneid kujutluspilte. Kurjuse- ja vägivallavabad jutud loovad pingevaba õhkkonna ning aitavad rahulikult uinuda ja meeldivaid unenägusid näha. Lugudest leiab ka mitmeid teemasid, mida lapsega koos pikemalt arutada. Ühiselt tegelusvihiku ülesandeid lahendades on võimalik rääkides ja fantaseerides meeldivalt aega veeta.
Raamatu autor Eda Miljand on viie lapse ema, Mäeotsa talu perenaine ja bioloog, kes on töötanud ligi 20 aastat õpetaja ja koolijuhina. Käesolev raamat on autoril küll viies, ent samas on tegemist tema esimese õppekirjandusliku lugude raamatuga.

Lisainfo

Mõõtmed 1.2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mäeotsa lood”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top