Lasteaiast kooli

14.00 (sis. KM)

Lõbus ja aktiivne arengu jälgimise mäng koolieelikutele
Autor(id): Kätlin Gyarmati
Toimetanud: Anu Stolovits, Kristi Kingo
Illustreerinud: Heidi Hmelnitski
Ilmumisaasta: 2020
Köide: PK
Lehekülgi: 52 lk.
Kaal: 200 gr.
Formaat: A4
ISBN: 978-9916-620-02-1
Lisamisaeg: 07.12.2020.a.

Kirjeldus

Lapse arengu analüüsimine ja hindamine on oluline lapse eripära mõistmiseks, erivajaduste väljaselgitamiseks, positiivse enesehinnangu kujundamiseks, lapse arengu toetamiseks ning õppe- ja kasvatustegevuse kavandamiseks koostöös lapsevanematega.
Käsitletava arengumängu abil saab jälgida lapse arengu mitmesuguseid valdkondi mänguliselt ja lapsele huvipakkuval meetodil. Mäng koosneb väga erisugustest mängulistest ülesannetest, mida lapsed individuaalselt erinevates mängukeskustes lahendavad. Mängukeskused võib iga lasteaed luua just oma kodualevi või lasteaia eripära silmas pidades. Sellel arengumängul on mitu eesmärki: selgitada välja sel õppeaastal esimesse klassi minevate laste tugevad küljed ning võimalikud murekohad, anda koolirühma õpetajatele
informatsiooni, millele veel tähelepanu pöörata, ning olla orientiiriks lapsevanematega toimuvatel arenguvestlustel.
Ülesannete aluseks on võetud riiklikust õppekavast tulenevalt 6–7-aastaste laste eeldatavad oskused ja pädevused, mille kaudu on võimalik hinnata nii laste kognitiivseid, sotsiaalseid kui ka füüsilisi oskusi.
Arengumäng võiks leida aset iga koolirühmaga eraldi ning seda võivad korraldada lasteaia meeskonnaliikmed. Mängu käigus märgivad mängukeskuste juhendajad lapsega kaasas olevale juhendile üles olulise teabe, millest päeva lõpus tehakse kokkuvõte.
Kõige tähtsam on siiski see, et lastele see mäng rõõmu valmistaks!

Lisainfo

Mõõtmed 0.8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lasteaiast kooli”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top