Häid mõtteid sügiseseks meisterdamiseks

5.00 (sis. KM)

Laost otsas

Autor(id): Tiie Jaaniste
Toimetanud: Kairit Henno
Ilmumisaasta: 2012
Köide: PK
Lehekülgi: 72 lk.
Kaal: 260 gr.
Formaat: A5
ISBN: 978-9949-492-11-4
Lisamisaeg: 29.10.2012.a.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Armas meisterdaja!

Hoiad käes kolmandat meisterdamisraamatut. Igal aastaajal pakub loodus erinevaid materjale, millest mõni tore kingitus või omapärane tarbeese valmistada. Pähklid, kastanimunad, puukoor, sammal, tammetõrud, kuivatatud taimed – kõike saab koguda, kuivatada ja oma meistriteostes kasutada. Looduslike materjalide juurde sobivad ülejäägid köögikapist ja vanaema käsitöökarbist. Loomulikult on abiks kõik see, mida meie kaubanduses just meisterdamiseks müüakse.

Selle raamatu tööd on läbi proovitud Otepää Gümnaasiumi esimese ja teise kooli­astme õpilastega. Mõni töö on huvitav kõigile, mõni aga jõukohasem vaid osavamatele. Selleks et väike meisterdaja ei pettuks, peaks täiskasvanu enne juhendamist läbi mõtlema, kas ülesanne on lapsele jõukohane. Veel parem on näidistöö ise enne valmis teha.

Sügisele eelneb suvi ja järgneb talv. Sellepärast on siia valitud mõned meisterdused, mis meenutavad suve, ning teisalt meisterdused, mis viivad mõtted juba talvele. Mõistlik on vältida viimase minuti ostusid ja tähtpäevaks mõeldud kingitused varakult valmis meisterdada. See raamatuke annab ideid ning loodus pakub materjale. Tegutsemistahe ja käteosavus on Sul juba olemas. Head meisterdamist!

Tiie Jaaniste
Otepää Gümnaasiumi õpetaja

Lisainfo

Mõõtmed 0.7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Häid mõtteid sügiseseks meisterdamiseks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top