Erivajadustega lapsed lasteaias ja koolis. Nende arengu ja õppimise toetamine

20.00 (sis. KM)

Autor(id): Viivi Neare
Toimetanud: Kristi Kingo
Ilmumisaasta: 2022
Köide: PK
Lehekülgi: 160 lk.
Kaal: 300 gr.
Formaat: B5
ISBN: 978-9916-620-14-4
Lisamisaeg: 07.02.2022.a.

Kirjeldus

Peresse sündinud laps toob oma vanematele enamasti ohtralt rõõmu. Kui aga ilmneb, et laps on erivajadustega, võib see ootamatu ja raske teadmine rõõmud murepilve alla matta. Ometi on laps ikka laps ja oma vanematele kallis. Et taas rõõmu tunda, ei saa lasta muredel võimutseda, vaid tuleb kiiresti asuda väljapääse ja leevendusi otsima.

Ja abi on olemas. Ennekõike vanemate endi sees, kuid tuge pakuvad väljastpoolt ka arstid, lasteaia-, kooli- ja lastekaitsetöötajad. On vaja vaid kuulata, kaalutleda, lugeda, mõista, usaldada ja teha koostööd.

Lastevanematele pakub käesolev raamat informatsiooni erinevate erivajaduste olemuse, toe, abi ja võimaluste, aga ka vastastikuse koostöö tähtsuse kohta nii lasteaias kui ka põhikoolis. Õpetajatele ja lastekaitsetöötajatele annab see teavet erinevatest erivajadustest tulenevate arengu, õppimise ja sotsiaalse toimetuleku iseärasuste kohta. Samuti tutvustab tugimeetmete praktilisemaid lahendusi nii riiklikul kui ka kohaliku omavalitsuse tasandil, et need lapsed saaksid areneda ning õppida oma võimetele vastavates tingimustes ja tasemel.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 1.2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Erivajadustega lapsed lasteaias ja koolis. Nende arengu ja õppimise toetamine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top